| Mary3368 a întrebat:

Deci.am fost cu un baiat de varsta mea.adica 15 ani.In fine! M`am despartit de el de mult, dar eu inca mai simt ceva pentru el.nu ca la inceput sar ceva ceva``mik``tot mai simt.am avut ocazia sa mai fiu cu 2 baieti mai mari decat mine dar am refuzat, asa dupa ce m`am desp de ex.acum e un baiat D, car eset indragostit de mine. e mai mic decat mine cu un an.si eu il cam plac. e ok. dar nu stiu ce sa fac? imi mie cumva`` jena ``ca sa umblu cu un baiat mai mic decat mine.si nu stiu.asa as incerca doar asa de o joaca. dar mi-e frica sa nu ma indragostesc de el. dati`mi un sfat va rog.nu stiu ce sa fac. FUNDIS!:X

2 răspunsuri:
| D33a1351 a răspuns:

Ai putea sa ii acorzi o sansa.de ex o fata de la mine are 22 de ani si este cu un baiat care are 19 ani.Se intalneste cu el de peste 3 ani.Si sa iti mai spun ceva varsta nu conteaza. Sper ca te-am ajutatwinking. Mult noroc:*

| belieber4ever a răspuns:

Pai daca ne gandim corect daca tie iti place de el si chiar crezi ca e tipul potrivit nu conteaza varsta si ce zic ceilalti doar ce crezi tu si gandind gresit nu conteaza ca e frumos sau generos, bun... daca e mai mic LA REVEDERE.E acum alege cum vrei sa gandesti adica bine sau rau?