| UnIngerasSensibil a întrebat:

Va rog sa imi dati cateva mesaje de noapte buna pe care as putea sa i le trimit iubitului meu
dau funda
multumesc

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Neinteresantul a răspuns:

Iubitul meu, iarta-ma ca fac parte din generatia Google si nu sunt instare sa scriu macar un mesaj simplu de noapte buna fara sa intreb pe cineva sau sa caut pe internet. Deasemenea, iubitule, imi poti spune si mie cum fac ca sa visez dupa ce ma pun in pat si adorm? Promit ca iti dau fundita. Iti multumesc iar acum iti scriu mesajul genial pe care mi l-au spus oamenii de pe TPU: noapte buna si somn usor. te iubesc!

PS: iubitule, imi zici si mie un status pentru messenger prin care sa-ti dovedesc ca te iubesc mai mult?

Foloseste-ti capul!

| Annim a răspuns:

Oh My GOD,,, e chiar atit de complicat? sa zicem daca intrebai cum sa-ti rasfeti iubitul mai acceptam dar cu astfel de intrebari arati cit esti de penibila. Noapte Buna si vise pufoase laughing e atit de classica aceasta expresie dar totusi frumoasa, foloseste-o daca iti place,,, Have a nice Day Inegerash (:

| gumaa a răspuns:

Simplu : Noapte buna! sau Noapte buna scumpiiiiii!

| Possible a răspuns:

Cand noapte mi se aseaza pe umeri, inchid ochii si imi imaginez ca esti langa mine.Iti simt mirosul frumosul al pielii, iti aud inima cum bate neincetat.Te simt de parca ai fi aici, langa mine.Noapte buna.Fie asa ca ziua de maine sa ti se-nceapa cu un zambet.Vise dulci si impliniri frumoase.

| UnIngerasSensibil explică:

Ma refeream la cv poezioara romantica sau cv de genul nu cv simplu