| tuska a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Acum ceva timp am folosit un site, deci merge, in care incarcam o poza si imi aparea pe unde mai aparea acea poza pe net, pe ce site uri etc... Nu -l mai gasesc, l-am pierdut! Poate cineva sa ma ajute urgent? Recunoscatoare voi fi!

Răspuns Câştigător
| diana_9675 a răspuns:

Te-as ajuta eu... dar nu stiu laughing

3 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Si ce legatura are asta cu dragostea si sexul? happy

| tuska explică:

Scuze, asa e, poate s pozele sexi, hi hi, dar din greseala a ajuns aici!

| Andra2503 a răspuns:

Pai dai la pg de cautare google si apesi ctrl & h si iti apare acolo history si gasesti acolo c iti trebuie dar nu inteleg dc ai pus-o aici straight face