| MegaTroller22 a întrebat:

Vad mereu peste tot subiecte din astea la televizor cu fetitele noastre romance in varsta de 18-20 de ani violate de baieteii astia de 25-30 ani sau nu stiu cat din Vaslui si care sunt foarte,,nevinovate,, ca si catele alea de la Capatos,Maruta, Simona Gherghe, Madalin Ionescu care promoveaza prostia in lumea asta prin scandaluri si uite cum fetele noastre cu creierele spalate ajung pe centura.ca doar sunt,,fete din balcani,, prin Italia, pe la vreun milionar care le trateaza ca pe niste carpe, cu baietii rai care ori le lasa la vreo 30 de ani si devin niste rebuturi atunci de nici moartea nu se mai uita la ele nici moartea si apoi ajung si se umilesc la emisiuni ca,, Te vreau langa mine,, alt rapan de emisiune.Prin eufemismul asta in care baietii buni si timizi sunt batjocoriti si pier in friend zone si apoi se schimba si,, doamnele,, se plang ca sunt batute.Pai cand profiti de un om el se schimba. Femeile materialiste si carieriste care uita sa mai traiasca si se duc cu un barbat din interes. Intrebarea mea credeti ca mai exista fete care sa iubeasca asa cum esti? Si cam in cat 0, 000000000000001 % procent mai exista? Si ce poate face in afara de a-si lua o straina un roman? O si este adevarat ce zice banciu? https://www.youtube.com/watch?v=76rxI8PUdsk nu cred ca romancele sunt cele mai frumoase tot atata lauda pai si multa prostitutie ca s-a tot ridicat acest subiect am zis sa-l aprofundez.P.S. -Banciu nu zice ca sunteti curve ci ca aveti comportament de... -Are dreptate femeile au devenit o marfa pentru cei bogati, un bogatan le are pe toate si unul mai sarac nu are nici macar o sansa sau unul timid.Romancele au inceput toate sa-si scoata curul la inaintare si se gandesc numai la bani si la avere.Tot ce zice banciu e cam adevarat.Totusi va las pe voi sa comentati.Si nu puneti commentarii de genul ca un om complexat cu penisul mic ar spune asta :))). Daca are bani se duc si cu un castrat.Si in toate revistele astea de cancan apar femei romance goale.nu e frumos sa dai pe canal sa vezi cum feminismul romancelor se duce pe apa sambetei prin cum se prostitueaza? Mai erau si inainte dar acum parca prea a luat o intreaga amploare.Romancele noastre au devenit niste parapante,, materialul de femei al europei. Unde mai vedeti voi femeie care sa te iubeasca pentru ca esti mai dragut. dar mai sarac. daca esti bogat poti sa ai si nu stiu ce ca se duc si cu lupul.Stiu ca este o forma de misoginism cam mare dar trebuia ridicata si problema asta :))))

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ai drepate,dar expune si varianta opusa argumentelor tale, saracia a impins multe fete sa faca sex cu acei barbati pentru bani, nici noi nu suntem sfinti,suntem curvari ne place sa avem multe trofee adunate pe seama unor fete care abia tiau inceput viata sexuala,gandeste-te ca sunt zone unde painea e ceva ca tortul pentru noi sau ca cozonacul, nu putem da vina pe ele, ca nu le plac baieti timizi,pampalai,obsedati sexuali le dau dreptte,ce sa faci cu unu care te plictiseste non stop, vanatori aia alfa nu erau fricosi in fata pradei,numai generaliza asa,totul tine de evoltia noastra ca specie parerea mea, banii reprezinta un interes clar dar gandeste-te ca si noua ne plac alea frumoase noi aratand nu chiar frumosi, trebuie sa le atragem cumva, iubire are si o parte din chimia atractiei, daca nu te atrege cineva cum sal iubesti? acel baiat sarac, urat vrea una frumoasa e corect? totul in viata sta intr-o balanta, valoarea ta vs valoarea lucrurlui dorit de tine

6 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Eu era sa fiu violata la un club unde am mers la ziua unei prietene. dar am avut noroc si am scapat. asta nu inseamna ca sunt vreo curva sau vulgara.

| MegaTroller22 explică (pentru buzeduulci):

Draga doamna buzedulci.nu am facut pe nici o femeie curva sau vulgara, inculta etc
Sa fiti violata imi pare rau sa aud asta. Sper ca ati scapat teafara.eu zic de asa zisele,, doamne,, din ziua de azi si de materialistele astea care promoveaza mizeria la televizor si unde femeile cred ca vor deveni mai independente daca se duc cu un mos bogat sau cu un baiat,, rau,,

| buzeduulci a răspuns (pentru MegaTroller22):

Din pacate am intalnit barbati la fostul job [ospatar] care trateaza femeile ca pe niste curve, toate sunt considerate aStfel. am fost desconsiderata si acuzatta cum ca ma culc cu oricine si ca orice femeie e atat de proasta incat sa se culce pentru bani sau o plimbare cu un bmw. ceea ce e foarte trist.

| MegaTroller22 explică (pentru buzeduulci):

E trist sa aud asta

| Dariusuu a răspuns:

Degeaba avem cele mai frumoase femei din Europa dacă le avem și fără minte. Nu vreau să le bag pe toate în aceiași oală dar majoritatea cu cât le crește fundul cu atât pretențiile urcă. Păi ce să învețe săracele fete când o văd doar pe Loredana Chivu și pe cealaltă panaramă ( cum o chemă)? aaaa daaa Renata.Păi femeile sunt învățate de mice ca să alerge după bani și nu după iubire. Înțelegi? Dar și dacă nu înțelegi nu-i așa grav pentru că tot în viață e relativ. Eu te susțin să știi și întrebarea asta ar trebui și recomandată.

''Ia-ți o femeie frumoasă și vei fi fericit 10 ani, ia-ți o femei cu o inimă bună și vei fericit toată viața''

| e1xtz a răspuns:

Tarile sarace intre tari mai avute vor fi intotdeuna material de exploatare.
Este firesc, asa este cladita lumea dintotdeauna, nu o sa domine 'slabul' pe puternic.

Cat Romania o sa ramana ultima in Europa(si din toata istoria a fost cu un secol in urma 'civilizatilor' tot impul), o sa exporte slugi si prostituate.

Tot pe consecinta de evolutie, femeia dintotdeauna a cautat si o sa caute siguranta si bunastarea, masculul acela @lfa, descurcaret, puternic si avut...asa cum tu intorci capul dupa una 'buna', pe cand una neatragatoare iti trece neobservata sau mai mult din nesimtire faci si vreun comentariu, asa nicio femeie nu o sa vrea sa stea langa un coate-goale care se plange ce naspa e viata.

Daca am avea nivelul de educatie si salarizare al Elvetiei, cu siguranta nu ai mai vedea si auzi ce spui tu.

Si inca un aspect, tendinta de generalizare este exagerata inclusiv din textul tau... poate ai si tu o sora, doua-trei verisoare, cunostinte apropiate, etc, dupa teoria ta toate-s curve si umbla dupa bani.

Nu cred ca e chiar asa, a mea 'gagica' nu-i asa...si n-am nici bogatii, masina de fite, etc...si nici vara-mea si nici majoritatea din cunostintele mele de sex feminin.