| ASASINIS a întrebat:

Vara mea are o intrebare, aceasta este:

imi place de un baiat si lui nu cred ca ii place de mine si nu stiu ce sa fac?
lui ii place fotbalul si eu ma pierd in ochii lui albastrii! ce sa fac?

3 răspunsuri:
| UncertainSense a răspuns:

Pur si simplu il intrbi daca ar vrea sa fie cu tine... daca nu treci mai departe la altul. eu sunt liber.laughing

| bizi a răspuns:

Fii tu insati si foloseste ti farmecele pentru al cuceritongue

| Skyp3 a răspuns:

Date pe langa el si vb cu el subiecte neinteresante si cand vine momentul il intrebare dc vrea sa fie cu tine