| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa sa rupa prezervativul in timpul actului sexual? Ce prezervativ ati folosit?

Răspuns Câştigător
| BGI a răspuns:

Da, s-a intamplat cu Love +. De atunci folosesc doar Durex, si pana acum nu au dat gres.

4 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Poi Kamasutra de multe ori iar Durex de 2 ori...

| consilierultau001 a răspuns:

De preferat "Durex" chiar daca este mai scump este mai sigur. si daca se rupe in timpul actului sexual inseamna ca poate nu este suficient de lubrefiat (uns) si de recomandat pentru prezervativele durex sa folosesti si gelul de lubrefiere tot de la durex... Spor la treaba!

| eFFecT92 a răspuns (pentru consilierultau001):

E nasol sa folosesti lubrifiant odata cu prezervativul pentru ca se incinge "balonul" si senzatia e groaznica!

| tppu a răspuns:

Mai stefan mailaughing cum asa?laughing)