| WoKy a întrebat:

Vi se pare normal, ca o fata, prietena cu iubita ta sa se supere ca nu ii zici si ei ce vorbesti cu prietena ta?
Vorbesc la propriu!
Adica, s-a suparat una pe mine ca i-am zis ca nu o intereseaza ce simt eu pentru cealalta. Si m-am enervat de imi ivne sa ii dau cu ceva in cap!
Ce dracu sa ii fac sa o impac cu ideea ca nu o intereseaza? Si totusi oricum afla ca ii zicea aia, dar macar nu ii zic eu!
Astept pareri!
Funda!
Fara vrajeli si off topic!

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Posibil ca prietena iubitei tale sa simta ceva pentru tine happy. nu stie cum sa isi manifeste acest sentiment.este cam complicat pentru ea sa te placa si tu sa ai o iubita, plus prietena ei.intre fete mai apar chestii din astea, una se indragosteste de iubitul celeilalte. Vorbeste cu prietena aceea happy. vezi ce se intampla, este foarte rau daca ele isi vor destrama prietenia din cauza ta, prietenii raman, dar iubitii...cel mai bine este sa vorbesti cu prietena ta happy. daca vrei sa te ajut.trimite'mi un mesaj privat.

| Awesom a răspuns:

Prietene probabil asta e interesata de tine, probabil vrea sa-i puna strambe iubitei tale. Cred ca ea te vrea in patul ei.

| alixD a răspuns:

Mie mi se pare cv normal ca ea sa nu stie ce vb u cu pr ta.Ai reactionat cum trebuia.Si chestia asta nu'i de suparare las'o in pace ii trece.Supararea nu'i pe bani.