| YoyoXender a întrebat:

Este normal ca o fata care are iubit sa se supere pe un baiat singur care nu are o iubită/prietenă.

15 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Da e normal, depinde motivul...

| YoyoXender explică (pentru Sara2):

Pai si ce motiv are fata aia care nici nu o cunoaște nici nu a vazut-o in viața ei, cu fata care are gagic/sau iubit

| YoyoXender explică (pentru YoyoXender):

Sa dau exemplu eu imi caut o prietenă/iubita ok, si se supara fata aia care are iubit dc ( adica nu i-am făcut nimic, nici vreun rău dc sa supărt)

| 1997onur a răspuns (pentru YoyoXender):

Bro e cringe răulaughing)) îmi da error de tot

| YoyoXender explică (pentru 1997onur):

Sau din ce am auzit ca sa nu intre ia in convirbire cu mine adica sa nu auda la tel ca vb cu asa zisa fata!

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru YoyoXender):

Un înțelept de pe TPU zicea cândva: "Femeile, băiete, se enervează și urlă la tine din doar două motive:
1. Din orice
2. Din nimic"
laughing rolling on the floor

| 1997onur a răspuns (pentru YoyoXender):

Bro wtf mai este și astalaughing) e cringe×2

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea ta nu face sens!
Spune-ne in ce conditii s-a suparat si care era adevaratul motivul al supararii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e normal.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca are o aventura cu el, e normal, se intampla.

| Brizbriz a răspuns:

O fata, cu sau fara iubit se poate supara pe cine are ea chef, doar d'aia

| YoyoXender explică (pentru Brizbriz):

Sa zicem fara motiv!?

| anonim_4396 a răspuns (pentru YoyoXender):

"acum 2 ore | Brizbriz a răspuns:
O fata, cu sau fara iubit se poate supara pe cine are ea chef, doar d'aia"

lasa-ma sa "traduc" EVIDENTUL... doar d'aia... adica, fara motivhee hee

PE SCURT, care cuvant din "doar d'aia" nu e...
E V I D E N T
acelasi lucru cu "FARA MOTIV"?!?!?!?!?

te rog sa imi raspunzi... CHIAR sunt curios

| Violleta2022 a răspuns (pentru YoyoXender):

Imposibil ca cineva sa se supere fara motiv!

| 1997onur a răspuns:

Ciudata rau nu înțeleg de ce sar supăra pe el ca nu are iubita.