| ElvySweet a întrebat:

Voi ce faceti atunci cand vreti sa va despartiti de iubit/iubita?
Cum va despatiti de iubit/iubita?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| matesanosa a răspuns:

Eu unul ia-s zice pe fata. fara minciuni, ocolisuri sau vrajeli..sinceritatea este cel mai bun mod..parerea mea

| danizz a răspuns:

Simplu ii trimiti un sms ii spui ce ai de spus si gata

| VivianneN a răspuns:

Dacă aș vrea să mă despart de iubitul meu  , i-aș spune într-un mod civilizat și face-to-face :-D, astfel încât să mai putem rămâne prieteni , dar dacă crezi că el va reacționa în alt mod , ar trebui s-o faci telefonic . :*

| ancuta26 a răspuns:

Spune-i ce simti tu cu adevarat, te va intelege chiar daca tine la tine!