| hayley a întrebat:

Ce faceti de Valentine's day? Daca nu ai sau nu ai avea iubit/iubita?

Răspuns Câştigător
| Loryoficial a răspuns:

Pai anul asta nu am iubita asa ca o scot pe colega mea de banca la un suc, poate iasa ceva frumosbig grin

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Eu fac laba si beau bere

| BiancaB_2401 a răspuns:

Poti iesi cu prietenii si sa te distrezi daca nu ai iubit/a. Poate se organizeaza vreun party prin oras. Distractie placuta oricum! Funda?

| BlackRainbow a răspuns:

Eu sunt singura deci... ma distrez :]], se organizeaza intr-un club din oras un party... asa mai pentru adolescenti si intentionez sa particip >