| sdfgsdf a întrebat:

Voi ce parere aveti, mai ales fetele... sunt baiat si virgin la 19 ani, tot timpul mi-a fost rusine de asta sau jena, cred ca din cauza asta nu am prea avut nici prietene! sad Multi imi spun ca sunt fraier si sa imi incep viata sexuala dar sincer nu am pot duce la una si sa fac sex cu ea asa doar sa nu am fiu virgin! Nici nu am prea avut cu cine sa vb asa ca va cer parere aici! sigh sad

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Eu una nu am o parerea naspa despre un baiat virgin.chiar imi place mai mult decat unul care se lauda ca a avut nu stiu cate fete la pat.plus ca a te lauda mi se pare goraznic.asta tine de intimitatea fiecaruia...in fine.sa revenim la tine.baietii si mai ales prietenii tai vor fii mereu contra sau vor rade de tine sau de alt baiat virgin pentru ca lor le place sa aiba cu sa se laude, sa mai povesteasca aventurile lor de. o noapte, dar poate ca multi habar nu au nici eu depsre ce e vorba.de asemenea, daca tu nu te simti pregatit nu esti oblogat s. o faci doar pebntru a nu mai fi virgin.cu ce te ajuta asta? ca sa te lauzi si tu in randul prietenilor tai/stiu ca e o chestie de orgoliu, pentru ca mai cunosc si eu baieti virgini si care se simt naspa si nu le palce sa vorbeasca despre acest subiect, dar mie una, ca fata nu mi se pare nimic iesit din comun.
cred ca vei avea o experienta mai frumoasa sa o faci pentru prima data cu fata potrivita decat sa o faci numai de a nu mai fi sub aceasta eticheta de baiat virgin.nu sunt multi ca tine, asa este, dar cred ca acesti putini sunt mult mai apreciati de fete...bine de unele, ca dupa cum sti cele care au facut de la 14 ani nu vor zice bravo...sau poate se vor simit ele naspahee hee
eu nu am nimic impotriva acestui lucru si nu cred ca trebuie sa. ti foe rusine de asta

16 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Asteapta persoana potrivita, pe care s'o iubesti si sa te iubeasca :X

| Acvila a răspuns:

Eu ii admir mult mai mult pe tipii care "se pastreaza" sa zicem, pentru atunci cand va fi momentul si nu se dau cocosi ca, ce *** bah ca eu mi-am tras-o de la 10 ani etc. Te admir.sincer.Eu una mi-as fii dorit ca la prietenul meu sa fiu prima fata, si nu INCA o fata.Bravo tie! Ca la cum sunt tipele in ziua de astazi, nu merita sa ii faci onoarea uneia sa-ti pierzi virginitatea cu ea.Desi e apasator acum, in timp iti va trece si atunci cand o vei face, o sa vezi ca te vei bucura ca ai asteptat atata timp.Succes!

| alexa a răspuns:

@ginagasul sa stii ca toti invatam.nu s. a nascut nimeni invatat si nici la asta nu sunt toti perfecti. evoluam pe parcurs.asa ca asta e.la inceput e mai greu, apoi totul o sa vina de la sine si o sa mearga mai bine.
sau tu ai stiut din prima unde e gaura?hee hee

| gingasull a răspuns:

Ce fete! Wow nu-mi vine sa cred laughing In teorie si ele accepta baietii virgini, doar in practica mai putin... Cand e vorba de pat ele isi doresc unul experimentat ca sa aiba parte de momente unice, nu de unul cae nu stie nici unde se afla gaura rolling on the floor

| gingasull a răspuns:

@alexa desigur ca am stiut unde este gauralaughing este inconfundabila happy, si daca nu stiam... si tot o gaseamhee hee, o luam dupa miros laughing laughing laughing

| Tom a răspuns:

Aici fetele o sa-ti spuna ca nu te lua dupa ei ca te admira pentru asta si ca sa ti-o incepi atunci cand te simti pregatit.

Sa-ti zic si o alta parere.Stai linistit ca jumate din prietenii tai care se cred mari macho si care se lauda sunt virgini.Asa ca nu tr sa le spui tu lor daca mai esti sau nu virgin, zile ca i treaba ta si ca nu-i priveste pe ei treaba asta.
Cat despre ani nare nimic ca ai 19 ani poti astepta si pana la 25 daca nu gasesti fata potrivita care sa o iubesti si cu care sa-ti faca cea mai mare placere sa-ti incepi viata sexuala. Daca tot ai asteptat pana acum sa gasesti o fata care sa merite sa incepi cu ea viata sexuala eu zic sa mai astepti, nare rost sa te grabesti ca asa puteai gasi si la 14 ani una cu care sa faci sex ca sunte destule "fete darnice"

| Karamel a răspuns:

Pe ce lume traiesti? cea imaginara? nu e bine deloc!

Vb pe mess, intra in retele de socializare si incearca sa te intalnesti cu cat mai multe fete, daca in realitate nu prea te descurci la gatat, cu siguranta dintr`o 100 de fete pe mess. o sa gasesti una care sa-ti placa si sa te intelegi.

| mirabella_1176 a răspuns:

Si prietenul meu e virgin ...are 19 ani. avem o relatie frumoasa, si speram sa ne pierdem aman2 virginitatea big grin nu e nici o rusine

| sufletranit_5626 a răspuns:

Nici nu sti sa _utilaughing vai de tinelaughing

| juliajulia a răspuns:

Vino la mine ca te invat eu ca te invat eu ce sa faci laughing

| kindness a răspuns:

Super!happy in sf mai e si unul ca tinehappy. super - asteapta persoana potrivita si intemeiati-va o relatie stabila, apoi...big grin. minunat ca esti inca virgin, bravo tie, se pare ca ai avut o educatie buna.hm. ce m-a bucur ca aud ce spuilaughing serioshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo.:*!
Cred ca faci ft bine ca astepti fata potrivita.
Ptr. ca sa poti sa-ti aduci aminte cu placere acest fapt."parerea mea".:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Si ce faci te masturbezi?thinking
Iti zic ca la fete " Fa cand te simti pregatitthinking!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu pana la mine nu a mai fost cu nimeni. La modul absolut nimeni, nu numai sex. Niciodata nu a fost interesat de fete si colegii/prietenii mai faceau misto pe tema asta sau ziceau ca e speriat de fete ca de bombe. Nici el nu credea ca o sa scape vreodata, asa ca mai zicea ca se calugareste laughing
Dar ne-am apropiat, el a simtit ca poate avea incredere in mine... acum cred ca avem mai multa experienta decat multi din cei care radeau laughing
PS: el avea putin si facea 19, deci nu te ambala prea tare tongue mie imi plac cei "neinceputi" whistling

| Anaaaaa_7950 a răspuns:

Stii. nu trebuie sa faci asta doar de gura lumii; 0. faci sex. atunci cand chiar simti nevoia. cand simti ca esti pregatitwinking. si nu cu oricine. de preferat ar fi sa o faci cu o persoana la care chiar tii. altfel. poti sa regreti.
winking
succes!:*

| MissG a răspuns:

He he... ce avem noi aici, deci parerea mea este ca daca u simti sa astepti accea persoana speciala pentru a putea avea ceva mai mult.atunci f bine si nu ai pentru ce sa iti fie rusinetongue