| Cavani1999 a întrebat:

Voi ce simțiți cand faceți sex? ce senzație aveți?

6 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

In primul rand o senzatie de placere.
depinde de fiecare in parte si sunt destul de multe de discutat.

| Ycu a răspuns:

Crezi ca se poate explica in cuvinte o senzatie? Tu ce senzatie ai atunci cand mananci ceva ce iti place? E cam acelasi lucru. Cand o sa gasesti pe cineva care e potrivit pentru tine o sa vezi cum e pe propria piele.

| NnDWtf a răspuns:

Ma simt ca in armata. Flotari.

| fataciocolata a răspuns:

Nu am incercat, dar am prieteni care au facut si au zis ca e misto! Funda?

| dorin1995 a răspuns:

Frecus laughing de placere frate laughing si de oboseala rolling on the floor

| CariocaTha a răspuns:

Ma simt cam constipat.