| Forneticugem a întrebat:

Ce planuri aveți pentru astăzi? Cum va simțiți? Ce mai faceți?

24 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bine, dar tu?

| Forneticugem explică (pentru sadrian46):

Am ajuns acum la forneti cu gem stau la rând abia aștept să-mi vina rândul

ce ai mânca azi? Cum te simți

| sadrian46 a răspuns (pentru Forneticugem):

Mă simt bine, că am dormit tun. Tocmai mă pregătesc să mănânc o portocală.

| Forneticugem explică (pentru sadrian46):

Sa ai poftă happy

De când nu am mai mâncat și eu niște fructe numai forneti și shorma bag laughing) bine nu mereu o data pe Săptămâna shorma cu usturoi și iute și forneti cu gem la câteva zile

| Lukasssz a răspuns:

Sa ajung Global elite pe CS:GO, ma simt OK laughing

| Forneticugem explică (pentru Lukasssz):

O sa ajungi dacă joci bine și muncești din greu și cu răbdare vei ajunge elite

Câte ore pe zi te joci jocul ăla?

| Lukasssz a răspuns (pentru Forneticugem):

Pai depinde de zi, uneori il joc si mai mult de 12 ore pe zi laughing

| Forneticugem explică (pentru Lukasssz):

Cât mă? 12 ore pe zi wow

pai tu nu dormi nu mănânci nu ieși afară sate plimbi la aer curat?

E mult rău 12 ore pe zi prea de tot

| Nirvanaaa a răspuns:

Incerc sa mă trezesc pe bune odata și sa mă apuc de invatat. Sper ca îmi și iese laughing.

| Forneticugem explică (pentru Nirvanaaa):

Îți țin pumni hai Nirvana ca poți laughing)

| Nirvanaaa a răspuns (pentru Forneticugem):

Multumesc, pana acum merge bine laughing. La tine, toate bune?

| Forneticugem explică (pentru Nirvanaaa):

Am băgată de am rupt forneti cu gem azi și mi-am loat un suc fanta cu struguri apoi m-am dus in centru mam plimbate peste tot acum ma duc in Auchan sa văd ce-mi trebuie pentru acasă voi lua un spray de cameră cu aromă de vanilie e tare rău mi-am loat o data unul și mia plăcut am să-mi iau niște dulciuri laughing) snikers și lapte niște cereale musli apoi ma duc acasă și pe le ora 4 jumate așa direct in parc ies abia aștept sa fie noaptea

| Apokales a răspuns:

Trag sa ma trezesc de vreo 2 ore. Vreau sa mananc si sa ajung la munca, vad eu ce fac acolo. Ma simt rupt de spate si stors de energie.

| Forneticugem explică (pentru Apokales):

I-ați o alifie sau ceva de spate sa nu te mai doară ai tot respectul meu cu adevărat și astăzi muncești happy nu ai liber? Sâmbătă sau Dumincă?

| Apokales a răspuns (pentru Forneticugem):

Am liber, dupa 7 zile de munca imi da o zi liber cat sa-mi revin ca sa mai bag alte 4. O sa am vreo 2 zile libere legate pe la sfarsitul lunii, dar pentru mine nu mai inseamna nimic, ca prima zi este pierduta, o zac, nu am chef de nimic atunci.
Ma doare spatele de la antrenament, nu-mi trebuie nici un tratament pentru asta happy.
Tu cum o duci?

| Forneticugem explică (pentru Apokales):

Ma bucur cu adevărat pentru tine ca nu ai nimic și ai o viața așa cum îți dorești tu bossule happy

eu mam trazit pe la 6 și ceva m-am dus mi-am făcut dușul apoi mam spălat pe dinți și direct in parcul meu prefera am fugit mam plimbat tot parcul cap coadă am alergat mam plimbată mai ales ca astăzi este frumos afară și am văzut ca deja au început sa pună carusele și jocuri de copii mașini ai alte nebuni de distracție acum ma duc spre stație sa ajung in centru nu-i departe câteva stați dar am alergat de am rupt și ma duc direct la forneti cu gem și o shorma mare cu usturoi și iute și ma plimb tot orașul peste tot ma duc azi apoi mai pe seara pe la 4 sau 5 ma duc in parc înapoi sa alerg și sama plimb îmi place mult mai mult când este noaptea se lasă frigul și imi place mult sa alerge când este frig afară

Sati arată parcul in care ma plimb mereu și trec in fiecare zi prin el și când plec la muncă și când vine de la muncă

Se numește parcul tăbăcăriei are un lac imens și are mult mai multe și patinaj și o grămada

| Apokales a răspuns (pentru Forneticugem):

Ma bucur ca-ti plac lucrurile atat de marunte. Insa eu nu am o viata asa cum mi-o doresc, sa zicem ca de moment este bine.

| Forneticugem explică (pentru Apokales):

Sunt mereu mulțumit cu ce am și cât am la mine nu-mi doresc mai mult de la viața și dacă am mai mult pun deoparte și dau mai departe nu vreau sănătatea nici sa am bani cu căruță atât cât pot duce atât vreau sa trăiesc atâta cât am atât vreau sa treiesc pentru mine nu sunt deloc mărunte sunt enorm de importate și ma bucur de ele cât pot eu de mult nu-mi doresc sa am o viața perfecta ar fi nașpa rău și plictisitoare

Intr-o lume sănătoasă e mai bine sa fi singurul nebun happy

| Cristina12387 a răspuns:

Ma duc acum sa ma pregatesc sa ies prin parc. Diseara cred ca o sa ma uit la un film.

| Forneticugem explică (pentru Cristina12387):

Tare cum stai cu sănătatea? cum te simți astăzi? Ce ai mâncata azi?

happy

| Cristina12387 a răspuns (pentru Forneticugem):

Cu sanatatea stau bine. Ma simt ok. Am mancat omleta. Tu? happy

| Forneticugem explică (pentru Cristina12387):

Am rupt la forneti cu gem azi laughing) ma duc la Auchan să-mi iau niște sniker și musli cu lapte și un spray de camera cu aroma de vanilie apoi la 4 jumate ies in parc sa alerg al aer curat

| Cristina12387 a răspuns (pentru Forneticugem):

Faci miscare. E bine. Te sustin. happy

| Forneticugem explică (pentru Cristina12387):

Mulțumesc happy