| Bursuku a întrebat:

Bună copii. Voi vă simțiți bine când faceți caca? Sau numai eu simt acea senzație divină?

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Încearcă să bei Clorox, sigur vei simți din nou acea senzație divină.

| Yasmin875 a răspuns:

Ce întrebare laughing.Ai mai pus-o o data. Vrei să le faci greata la oameni? Poate mănâncă și ei micul dejun.laughing

| Teffan a răspuns:

Oh,da.

De mult ori, am venit acasa cu gandul la cacare.
La senzatia euforica.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Cine nu se simte bine? Mai ales cand treaba e mare, nici cand faci dragoste nu ai orgasmee la fel de puternica ca atunci. Si mirosul e unul "divin". Cea mai urata parte este ca uneori mai iesi 'ud' din treaba asta.