| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Voi chiar credeți ca site-urile de matrimoniale chiar ajută oamenii să-si găsească pe cineva? Aștept păreri.

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Normal ca da, exista sanse sa isi gasesti iubirea oriunde ai fi noroc sa ai ca gasesti orice isi doresti, recomand publi24, waplog, sentimente.ro,inclusiv aici poti gasi, eu mam intarnit cu o fata de aici

| Violleta2022 a răspuns:

Eu stiu 2 cupluri de oameni cuminti si nevinovati, care si-au gasit perechea potrivita, sunt casatoriti acum si au chiar copilasi.
Deci, DA, site-urile matrimoniale chiar iti dau o sansa sa-ti gasesti jumatatea!
Bineinteles ca se duc si specimene mai putin serioase, dar pana la urma este decizia ta daca il placi si vrei sa-l iei acasa, ca doar nu-ti baga nimeni pe gat pe vreunul sau vreuna, ci il alegi tu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Da. Şi eu mi-am cunoscut prietenul pe un site de matrimoniale.

| WolfgangKreutzfeldt explică:

Din partea mea pot să cunoască persoane noi si la WC-ul din spatele casei mi se rupe. Eu doar am întrebat...

| MihaelG a răspuns:

Da! Eu asa cred! Cunosc pe cineva care asi-a facut prietena de pe waplog! O aplicatie zic eu buna! Sm incercat-o si eu! Sunt fete deagutze chiar foarte dar se lasa asteptat un mesaj de raspuns uneori la unele!

| PusseySlap69 a răspuns:

Ba frate, mama s-a intalnit acum o saptamana cu unu de pe un site de genul..inca o astept acasa. big grin