| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Voi chiar credeți ca site-urile de matrimoniale chiar ajută oamenii să-si găsească pe cineva? Aștept păreri.

15 răspunsuri:
| MihaelG a răspuns:

Da! Eu asa cred! Cunosc pe cineva care asi-a facut prietena de pe waplog! O aplicatie zic eu buna! Sm incercat-o si eu! Sunt fete deagutze chiar foarte dar se lasa asteptat un mesaj de raspuns uneori la unele!

| Necunoscut112 a răspuns:

Da. Şi eu mi-am cunoscut prietenul pe un site de matrimoniale.

| WolfgangKreutzfeldt explică:

Din partea mea pot să cunoască persoane noi si la WC-ul din spatele casei mi se rupe. Eu doar am întrebat...

| RAY a răspuns:

Normal ca da, exista sanse sa isi gasesti iubirea oriunde ai fi noroc sa ai ca gasesti orice isi doresti, recomand publi24, waplog, sentimente.ro,inclusiv aici poti gasi, eu mam intarnit cu o fata de aici

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru RobertG101):

Numai gandi asa negativ robert, nu e bine, vei gasi ai rabdare

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru RobertG101):

Ca si mine

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru RobertG101):

Argumentează te rog. Asa si eu pot să trântesc un nu sau un da unei persoane care cere o părere.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru RobertG101):

Chiar am dat de una larisa cu banana, cu adevarat sunt multi travestiti pe tot internetul

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru RobertG101):

Hai ca va dau un sfat si tie si lui Ray : Ca să nu o luați în freză cu chestii din astea de ce nu rugati persoana respectiva să-si pună o poză într-un anumit fel? De ex : Cu o mână peste ochiul stâng sau drept, cu un deget la o sprânceană... Si tot asa. Dacă vă aruncați asa ca înecați o luați peste nas. Acu nu i-au apărarea sau cv da trebuie văzute lucrurile din toate părțile. În Franța medievală până si rozătorii care distrugeau recoltele aveau un avocat acolo ( chit ca nu erau chiar acei rozători care provicau paguba si erau omorâți întodeauna) da erau aparati într-un fel. Ati prins ideea.

| PusseySlap69 a răspuns:

Ba frate, mama s-a intalnit acum o saptamana cu unu de pe un site de genul..inca o astept acasa. big grin

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru PusseySlap69):

Mișto de ea. Si de tine laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Eu stiu 2 cupluri de oameni cuminti si nevinovati, care si-au gasit perechea potrivita, sunt casatoriti acum si au chiar copilasi.
Deci, DA, site-urile matrimoniale chiar iti dau o sansa sa-ti gasesti jumatatea!
Bineinteles ca se duc si specimene mai putin serioase, dar pana la urma este decizia ta daca il placi si vrei sa-l iei acasa, ca doar nu-ti baga nimeni pe gat pe vreunul sau vreuna, ci il alegi tu.