| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Voi credeti in povestile acelea de dragoste din telenovele? love struck

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat.
Viața bate filmul.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,nu cred ca o fata sta cu un sarantoc din iubire, e posibil dar nu cred, orice e posibil da doar putine se si implinesc

| Oana92 a răspuns:

Un sambure de adevar tot au...altfel ar fi SF-uri, nu telenovele.

| Cristiann25 a răspuns:

Are dreptate Legiuitoarea DAR e frumos sa vezi o asa poveste de dragoste in realitate chiar si una de scurta durata.Te pup!

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Cristiann25):

Exact... eu ma gandeam ca viaat bate filmul ar putea fi si ceva gen : o dragoste mai frumoasa ca in telenovele

| Cristiann25 a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Da totul e posibil.

| e7d7n7 a răspuns:

Ce-ai mă, te-ai oligofrenit?
Telenovelele sunt făcute ca fetele ăstea mai sensibile să chişe ochii!

| BndVictoria a răspuns:

Eu una nu cred. Orice final e fericit.Mereu personajele rau facatoare nu mor niciodata.E asa enervant cand te uiti la o telenovela si vezi ca uni stau in aceiasi casa si ei nu au ca traiesc amandoi.Cum a mai spui cineva viata bate filmul.Se inspira din intamplari din viata reala uneori duse la extrem.

| ma3 a răspuns:

Asa ceva se intampla doar daca amandoi au bani, pentru ca dupa cum bine stim, ambele tabere cauta mai mult sau mai putin un partener cu bani. Daca amandoi au bani, nu ii mai poate despartii decat "o alta" sau "un altul". Dar, dupa parerea mea, nu cred ca exista ceva asa perfect. Alea sunt facute sa placa, sa ofere un model al perfectiunii si al relatiilor dintre un anumit tip de oameni, ce fac parte dintr-o anumita clasa sociala