| Denisa_2932 a întrebat:

Ce credeti despre telenovele?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pierdere de timp, un ea se indragosteste de un el, se despart cu lacrimi, intervin intrigi, gelozii etc. Se reintalnesc dupa ani, personajele rele mor... sau innebunesc. Aceleasi probleme la infinit. Ma plictisesc! N-as mai avea rabdare sa le privesc...

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Toate la timpul lor. Au fost numai bune acum 10-12 ani, când le urmăream cu sufletul la gură. Țin mine că ne uitam toată familia la Uzurpatoarea, Salome, Clona...
Ce vremuri!

| Rrrr a răspuns:

Nu-mi plac. Mereu aceleasi subiecte. in plus actiunea este lungita si complicata inutil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierdere de timp.
Calculatorul si televizorul sunt cele mai subtile surse de manipulare in masa.
Nu mai bine urmaresti un documentar decat un rahat de telenovela?
In fine...eu mi-am spus parerile despre telenovele ca asta ai cerut in intrebarea ta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! denisa, mie sincer imi plac-nu toate, dar imi plac, nu ma mai uit atat de des ca inainte, doar cand am timp, dar acum este f.greu sa gasesti o telenovela buna pentru ca am observat ca se fa numai remake-uri! el putin cele de la televisa devin incet-incet, varza, imi plac cele de la telemundo! pup

| IonutAxi a răspuns:

Prostii. lipsa de ocupatie

| Element25 a răspuns:

Cacat.