| Nuimicitinumele a întrebat:

Voi cum i-ati spune unei fete de care va place ca o placeti? Fata in fata sau prin messenger sau chiesti astea? As vrea si eu sa ii spun da nu stiu cum. Pls help dau si funda

Răspuns Câştigător
| DragosMentol a răspuns:

Fata in fata. ii vezi gesturile, reactiile e mult mai binehappy poate te alegi si cu un sarutlaughing.

Lasa messu ca nu e bun la asa cevahappy, eu unul chiar nu pot nici daca as vrea nu as putea sa ii spun unei fete ca o plac/iubesc pe mess. E ca si cum ai da drumu la aragaz si ai aprinde focul abia a doua zi... ceva de genul(fara partea cu bubuitullaughing ).

Bafta mult si sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| crazygamer a răspuns:

O idee buna ar fi sa ii scrii o scrisoare unde sa exprimi ceea ce simti pentru ea.Mai lunga de aproximativ o pagina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii cum vrei. Fiecare metoda are farmecul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata vreme cat ii spui nu conteaza cum. Fiecare metoda are farmecul ei.