| Mihaelaa98 a întrebat:

Vorbeam in fiecare zi pe wapp, glumeam, radeam, ne intelegeam super bine, ne am vazut de mai multe ori apoi la un moment dat ne am si sarutat, dar a trebuit sa plec o luna si a ramas sa fim impreuna dupa ce vin.mi a spus ca ma asteapta si ca pe mine ma place. In luna asta am reusit sa ajung acasa sa ma vad cu el o data. ne am vazut si m a sarutat si a fost atat de dragut. Dupa am plecat din nou si a inceput sa fie sec cu mine si sa inceteze sa ma mai bage in seama.A trecut deja ceva timp de cand nu am mai vorbit cu el.Voi ce ma sfatuiti? Sa ii dau mesaj sa il intreb ce s a intamplat de nu mai vorbim sau sa il las in pace pana cand o sa ne vedem prima oara, ca sigur ma intalnesc cu el.tin mult la el, nu vreau sa l pierd

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ochii care nu se vad, se uita happy
Daca nu e in stare sa te astepte cand trebuie sa pleci in cantonament, daca se plictiseste atat de usor... Crezi ca merita?
Daca da, atunci mai bine astepti sa vorbiti fata in fata. S-ar putea sa fii dezamagita, dar macar ai incerca. Tot e mai bine decat sa ramai cu indoiala si vesnica intrebare, "ce-ar fi fost daca?".

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aproape sigur s-a intamplat ceva din moment ce a incetat sa te mai caute. O relatie nu se intrerupe brusc fara un motiv bine intemeiat. Ai putea sa-l accesezi si sa-l intrebi cum se simte si ce mai face dar fara sa-i dai senzatia ca o faci cu un anumit scop sau din "disperare".S-ar putea ca in timpul aceastei convorbiri sa-ti spuna chiar el ce se intampla si motivul racirii relatiei, sau chiar tu sa tragi concluzia corecta.

Răspuns utilizator avertizat
| DuraruMarin a răspuns:

Lasa-l in pace... Daca te va vrea va veni singur.+ca el e baiatul.el ar trebui sa inceapa legat de orice.Tu doar astepta si vei primi un raspuns! Bafta!

| OmuFărăDinți02 a răspuns:

Mihaela..eu îți sugerez să îi ceri o explicație.Și dacă a rupt legătura cu tine..probabil..a găsit pe altcineva.e păcat că. facem tot felul de promisiuni..pe care nu le putem respecta.sad.

| LEGOOOOO a răspuns:

Se mai satura si omul sa astepte. adica stati putin timp imreuna si dupa imediat pleci. normal ca nici lui nu ii convine. nu e o relatie stabila care a tinut cel putin jumatate de an incat sa fiti siguri ca va iubiti si sa aveti atata incredere incat sa va oferiti libertatea aceasta. este de inteles ca s-a saturat sa fi mai mult plecata decat cu el. si mai bine ii dai tu mesaj. si astepti sa se linisteasca.