| Relu3030 a întrebat:

Vorbesc cu o femeie de 30 de ani care are 4 copii nu-i divorțată de bărbat, sta în aceeasi casa cu el dar camere diferite. Eu nu am copii sunt de aceeasi vârstă ca ea, oare e bine ce fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca doar vorbesti cu ea e bine. Numai sa nu treci la alte chestii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, lasa o n pace nu este de tine, ce crezi ca copiii ei te vor accepta? Niciodata, nu te mai baga in viata ei are soț. Cauta ti una singura fara copii fara sot fara obligatii.

| Relu3030 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da dar ea nu se înțelege cu el

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e bine ce faci.
E o situatie mult mai complicata decat poate fi dragostea voastra.
Pe langa faptul ca este deja intr-o relatie cu barbatul ala, este mama a 4 copii, care au nevoie de ea. Vezi-ti de treaba, aia nu e nici macar pont pentru sex.
Cauta alta sau ramai singur, nu iti complica viata aiurea.

| BoboBobo6717 a răspuns:

Spui că ea nu se înțelege bine cu soțul ei, dar în pat văd că s-au înțeles foarte bine astfel încât a făcut patru copii cu el. Nu întotdeauna vorbele sunt adevărate. Probabil caută afecțiune in altă parte fiindcă ei nu mai au timp de așa ceva, rutina, copiii și alte treburi i-au făcut să se răcească unul față de celalalt, dar asta nu înseamnă că nu mai formează o familie. Gândește-te că soțul ei lucrează ca să-i crească pe cei 4, copii, chiar vrei să fii in locul lui? Dă-le pace să își continue căsnicia.