| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de pe internet de cateva luni, dar de 2 saptamani n-am mai vorbit.
Uneori imi vorbeste sec, alteori imi vorbeste normal... Nu stiu ce sa mai inteleg.
De ce ar face asa?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

S-a plictisit de tine

| RAY a răspuns:

Ca e pierdere de timp sincer aceste conversati virtuale, omul s-a plictisit are o varsta, hormonii in cap i explodeaza vrea sex real de la tine, are nimic de fapt, asta e adevarul mi mila de acesti beta masculi =fetite masculine care se multumesc cu o poza, pup virtual si ce mai fac uni la tel imi intrece imaginatia pe moment, sunteti tineri cautati ceva real lasati naibi netul hai daca aveati o varsta da asa e pierdere de timp

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu intreaba-l pe el fara nicio retinere daca s-a plictisit de "relatia" voastra si in functie de raspuns poti decide ce vei face in viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici el nu stie, plus ca oamenii au zile bune si zile rele. Se intampla oricui

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cnad veti intelege ca nu exista atractie in mediu virtual? Daca cand o sa te intalnesti cu el o sa tina capul jos si pe strada va eista sa te tina de mana? Se cam duce interesul, stiu.Propun un baiat real in cazul tau.

| Keptxn a răspuns:

S-a plictisit de tine. Il inteleg