| LoOran_1745 a întrebat:

Vreau cele mai frumoase statusuri de tristete, dau funda :d

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Fum prea scrum se stinge tot acum o prietenie moare nu mai poate respira mi-ai luat tot oxigenulprin tradarea ta.

ai iNtrat iN caSa mea. pe feReaStra. ce iNtampla pE la 5 dimineata. tE puRtai ca Si cum. ne stiam de'o viaTa. ti'ai apRinS un chiStoc'. de pE masa.

Imi amintesc si acum strangerile mele
ziceai ca nu poti sa traiesti fara ele.

Nu te lasa doborat de un sentiment gandeste`te prima data daca acea persoana merita sa suferi pentru ea.

Poate ca nu am facut cea mai buna alegere in trecut dar totul e pierdut nu o pot lua de la inceput.

Nu o sa dau ochii cu dezamagirea, acel lucru care iti schimba simtirea.

Cel mai greu e cand te simti un NIMENI... pentru o persoana care pentru tine era TOT.

Tu ce alegi? Un caracter fals sau o fire pura?

red că dincolo de aceste pretexte pe care înca nu cred ca le înţelegeam, doream să-mi găsesc un scop, sau sa mi-l descopăr.

Sentimentele vor sa evadeze, sa aiba propriul lor curs, propria personalitate.

Ma regasesc ca fiind un adolescent cu suflet de copil.

Amintiri cu tine, cu noi, cu visele noastre ce speram candva sa devina…REALE!

Ma sting incet, prea incet pentru a simtii ca timpul se scurge…si eu pier.

1 răspuns:
| AliceInMordor a răspuns:

Www.statusuri.ro multe si frumoase.