| piulita_9977 a întrebat:

Vreau in seara asta sa ii ling picioarele matusii mele, dar vreau sa nu se trezeasca si daca ma prinde ce sa fac?big grinare niste picioare super!:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| IooMar a răspuns:

Wow, ce gluma buna choar asa de prosti crezi ca suntem, haia lasa glumele poate altadata ca in ziua de azi nu prea mai aveam chef de glume de'astea.Esti nebun sau mai bine zis obsedat sexualhee hee

17 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cred ca glumestistraight face esti chiar :-&

| NickiMinaj a răspuns:

laughing Ii explici ca esti un fetisist fara pereche, dar te tratezi.

| Pho3nix a răspuns:

Linge-o in fund. Macar sa ai un gust.

| lOllipOp a răspuns:

Daca n-ai ce linge altceva...laughing) glm
daca te prinde zii ca i-ai confundat picioarele cu acadelethinking

| Lluvia a răspuns:

Serios?
straight face
adica uh nu glumesti?
eu cred ca ai gresit categoria
trebuia postata la triviawinking

| amoremioX a răspuns:

Ceee? pai fa-orolling on the floor)) daca vrei sa primesti vreo palma, injurii si sa ai problemelaughing)rolling on the floor) mai bine gaseste pe altcineva, nu inteleg cu ce te-ar ajuta sa-i lingi picioarele

| BlackAngel23 a răspuns:

In seara asta trebuie sa mi le spal si eu nu vi sa mi le lingi u?laughing

| mosu_9772 a răspuns:

Spune-i ca vrei sai lingi picioarele si poate te lasa sau iti iei un spit in guralaughing laughing laughing

| FaraNume_7993 a răspuns:

Serios?laughing
Eu cred ca glumestilaughing
Cauta pe altcineva cui sa-i lingi picioarelelaughing

| CRM a răspuns:

rolling on the floor cat de penal! acum ma uitam la intrebare si nu imi venea sa cred! pfffflaughinglaughinglaughinglaughing

| angel3 a răspuns:

Bai baiatule. uh iti bati joc de noi?
nu crezi ca deja. :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmmmm si vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are picioare misto? ai reusit s i le lingi?

| AndreeaTs a răspuns:

Daca te prinde spune-i ca are picioare sexy.rolling on the floor)))) Sictir, pana si tataie are glume ma bune ca alea tale.laughing)

| cotzuky a răspuns:

Ziii ba ca esti somnambul cea mai simpla solutie sh cu ocazia asta ii dai sh o limba in **** zici ca ai visat

| cotzuky a răspuns:

Zici sh u ca esti somnambul sh cu ocazia asta ii dau sh o limba in ****... zici ca ai visat

| piulita_9977 explică:

Cine vrea sa ii ling picioarele?big grin