| moazeniii a întrebat:

Eu am un fetish. Imi plac talpile femeilor. Mai are si alcineva acest fetish? Cum pot propune matusii mele sa ii ling picioarele? Dati-mi moduri sau intrebari sau cuvinte pe care sa le spun ca sa o conving. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Miladincaa a răspuns:

Nu prea cred ca exista si alta cale de a propune asa ceva decat direct, nu ai de unde sa stii cum va reactiona pana nu vorbesti cu ea. Totusi de ce tocmai matusii?

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De ce matusii? laughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vîrstă are mătusa ta? Dar unchiul tău ce zice?

| corbulalbrosu a răspuns:

Picioarele una cate una sau pentru a fi mai eficient, intre picioare? Apropo cati ani are?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pt Th3AbSinTh3 esti invidioasa? ai dori sa ti le linga tie?

| T0T a răspuns:

Intai poti sa ii propui sa i faci un masaj la picioare si incet incet ajungi unde vrei...

| Doub a răspuns:

" Cum pot propune matusii mele sa ii ling picioarele? "-rolling on the floor))))).

| TanteMarianne a răspuns:

In somn. te duci in somn la talpile ei s le langi.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru TanteMarianne):

In somn. te duci in somn la talpile ei s le langi.

Maine vine cu intrebarea" I-am lins talpile-n somn si mi-a facut freza cu piciorul.Cum imi repar moaca?"

| TanteMarianne a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Pai trebuie sa aiba grija cand le linge, daca are grija matusa n-o sa-i traga nimic in fata. in cel mai rau caz isi pune ceva (o perna ) pe cap si nu pateste nimic.

| 1DeadMemories a răspuns:

Ciudate placeri ai.La psiholog ai fost?