| Kate21 a întrebat:

Buna!
Spuneti-mi si mie niste nume nu foarte cunoscute sau comune englezesti/frantuzesti/rusesti sau americane
Cele mai bune

2 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Vanessa, ashley, paola, jessica, sandra, destiny, edith, elise, eve, abel, aaron, abbie, ada, barbara, jane, corbin, sony, tom, robert, ellen, jim. michael, julie, john, janet, frank, susan, rita, karl, candy, helen, angie, brad, walter
sper ca-ti ajungg:*:Xpwwpp:X

| Yarinn a răspuns:

Mie imi plac cele frantuzesti, cum ar fi: Raysa, Alisee, Marie Chantal, Anne Lise, Adelaide, Briggite, Candice, Charlotte, Daphnee, Desire, Ines; si cele rusesti: Amaliya, Arina, Ida, Ilona, Lidya, Olga, Marta, Zoe. sper ca ti-am fost de folos happy