| Anonima3345 a întrebat:

Vreau sa fac dragoste cu prietenul meu dar imi este foarte frica doare tare? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Wihox a răspuns:

Este dureros intr-avdevar si prima oara nu e pentru placere. Dezvirginarea unei fete poate fi considerata o arta pentru ca trebuie sa ai tact si rabdare. In unele culturi apuse exista un barbat capabil care dezvirgina fetele, un fel de meserie.

Treaba este ca, daca vrei sa o faci cu prietenul tau de revelion, mai bine nu o face pentru ca va stricati seara amandurora.

Referitor la durere repet, poate sa fie putina, poate sa fie multa, poate sa si esueze in a te dezvirgina si asta ar fi si mai naspa. Deci vorbeste cu el sa se uite pe net inainte si sa bage la cap. Mult succes!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, doare foarte tare, te sperie durerea? daca e asa retragete elegant din relatie fiindca daca nu esti pregatita de durere o sa transformi partida de sex intr-un fiasco

| RAY a răspuns:

Durerea nu-i universala pentru toti la fel, plus ca conteaza efectul placebo, daca crezi ca te va durea sa vezi cum vei simti, apoi conteaza starea de relaxare, un sex oral daca isi face se elibereaza endrofine in creier care bloceaza durerea, dupa cum vezi trebuie stiinta

| LostInPark a răspuns:

E dentist? :/

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LostInPark):

Nu,e macelar si se pricepe sa lucreze cu osul laughing

| Miihaa a răspuns:

Nu doare