| Danuta_3383 a întrebat:

De ce dragoste asa de tare doare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca persoana care te face sa suferi e un nesimtit/a si nu merita sa stea cu cineva care stie sa iubeasca cu adevarat.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că te îndrăgostești foarte ușor și nu vezi latura negativă a partenerului!
Pa, pa.

| Castiel a răspuns:

Pentru ca esti naiva!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nustiiiiiiiiiiiuuu d-astea

| Violetta2303 a răspuns:

Daca n-ar durea nu ar mai avea rosttongue

| zeitaana a răspuns:

Pentru ca de asta se numeste dragoste...

| ruginiz a răspuns:

Pentru ca atunci cand iubesti o persoana, oricine ar fi ea, ai asteptari tot mai mari si, stim deja, ca oricine te dezamageste la un moment dat.

| Dyva a răspuns:

Stiu cum e este foarte greu si nici eu nu stiu ce sa fac ee foarte greu eu cred ca e asa de dureroasa si de grea pentru ca ne-o facem singuri si pentru ca suntem uneori...