| RaduSk8 a întrebat:

Vreau sa ii scriu unei fete un bilet prin care sa ii zic ca o plac. Aveti vreo idee cu ce sa scriu?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Fără să o mai lungeşti atât,,, Bună. Am ceva important să îţi spun. De când te-am văzut, mi-ai plăcut. E cel mai frumos lucru care mi s-a întâmplat. Ţie îţi place de mine? Sper să fie un răspuns sincer. Cu drag, Radu''.

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai bine spune-i in fata ca o placi, nu pe ocolite

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Măi dragilor voi nu a ti inteles ce vrea băiatul? El nu va intrebat ce să îi scrie, ci cu ce să îi scrie, păi măi dragă scrie i cu pixul roșu, cu creionul cu stiloul, nu e important cu ce îi scrii, ci ce îi scrii, cuvintele să fie bine alese, să nu rănesti, si să nu o faci să sufere.

| RaduSk8 explică (pentru CristiDinBucuresti):

laughing vroiam sa zic ce sa scriu!laughing gramatica asta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RaduSk8):

Scrie i salutări.

| Bubulin4ik a răspuns:

Poti sai scrii uite draga X te plac de mult timp si altfel decit sati las acest bilet nu am gasit cum sa ti-o spun!
Bafta!:* si Fii mai curajoshappy

| neutrino a răspuns:

Cu carbune.

| Azµre a răspuns:

Spune-i în față, faptele sunt fapte!

| Exilee a răspuns:

Mi se (mai) spune si Bacovia2 laughing. Pustiule, daca vrei o poezie, ti-as putea-o ''elabora'' pe privat, aici nu pot ca n-am surse de inspiratie foarte bune laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu carioci să scrii.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

"Te plac, tu ma placi?
Cu drag Radu".
Si am incheiat balciu.

-Numai bine.

| LineGuide a răspuns:

Cu ce sa scrii? Cu pixul, sau stiloul dupa preferinte.

| maryus83 a răspuns:

Nu ii scrie! daca stai si ceri sfaturi aici ce sa ii scrii mai bine asteapta sa mai cresti.

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Te plac pentru ca esti sexyyyyy, si as vrea sa te intrab daca ham putea lega cevasmug? uite si cu forma de adresare daca vrea sa fie cu tinelaughing ( bunica julieta si 'ham un baietel' m-au inspirat) pupi :*

| RaduSk8 explică:

Scuze nu cu ce sa scriulaughing ce sa scriu?

| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

"Te plac, tu ma placi?
Cu drag Radu".
Si am incheiat balciu.

-Numai bine.
RASPUNDE
Jυsтℓσяγ asculta >>> Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 19:58
RaduSk8 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

RASPUNDE
RaduSk8 asculta >>> Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 20:08
Drogh a răspuns:
Fără să o mai lungeşti atât,,, Bună. Am ceva important să îţi spun. De când te-am văzut, mi-ai plăcut. E cel mai frumos lucru care mi s-a întâmplat. Ţie îţi place de mine? Sper să fie un răspuns sincer. Cu drag, Radu''.
RASPUNDE
Drogh asculta >>> Evalueaza / Raporteaza

Ia o mica pauza cu stirile rtv
Motive stupide pentru care bărbaţii preferă brunetele
Bărbaţii mint: Nu le plac femeile naturale. Ce tipuri de machiaj preferă
HOROSCOP: Semne că te înşală şi te minte, în funcţie de zodie

29 Martie 2013 20:09
Bubulin4ik a răspuns:
Poti sai scrii uite draga X te plac de mult timp si altfel decit sati las acest bilet nu am gasit cum sa ti-o spun!
Bafta!:* si Fii mai curajos
RASPUNDE
Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 20:10
cristidinbucuresti a răspuns:
Măi dragilor voi nu a ti inteles ce vrea băiatul? El nu va intrebat ce să îi scrie, ci cu ce să îi scrie, păi măi dragă scrie i cu pixul roșu, cu creionul cu stiloul, nu e important cu ce îi scrii, ci ce îi scrii, cuvintele să fie bine alese, să nu rănesti, si să nu o faci să sufere.
RASPUNDE
Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 20:52
neutrino a răspuns:
Cu carbune.
RASPUNDE
Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 21:17
Azµre a răspuns:
Spune-i în față, faptele sunt fapte!
RASPUNDE
Azµre asculta >>> Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 21:17
IISIXNIKA a răspuns:
Cu ce sa scrii? Cu pixul, sau stiloul dupa preferinte.
RASPUNDE
IISIXNIKA asculta >>> Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 21:21
McNigel a răspuns:
Cu carioci să scrii.
RASPUNDE
McNigel asculta >>> Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 21:49
neutronS a răspuns:
Mi se (mai) spune si Bacovia2. Pustiule, daca vrei o poezie, ti-as putea-o ''elabora'' pe privat, aici nu pot ca n-am surse de inspiratie foarte bune.
RASPUNDE
neutronS asculta >>> Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 21:54
mona a răspuns:
Mai bine spune-i in fata ca o placi, nu pe ocolite
RASPUNDE
mona asculta >>> Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 21:57
RaduSk8 explică:
Scuze nu cu ce sa scriu ce sa scriu?
RASPUNDE
RaduSk8 asculta >>> Evalueaza / Raporteaza

29 Martie 2013 21:58
RaduSk8 explică (pentru cristidinbucuresti):
vroiam sa zic ce sa scriu! gramatica asta
RASPUNDE
RaduSk8

| camus999 a răspuns:

Daca o placi cu adevarat cuvintele ar veni de la sine... da infine eu ti-as recomanda sa-i spui ce trebuie sa-i spui direct, eu sincer as avea mai mult curaj sa-i spun in fata decat sa-i scriu un biletel
intra pe http://dindragoste.unica.ro/declaratii-de-dragoste.php
daca tot vrei sa afli ceva idei

| POKERFACE333 a răspuns:

Scriei ca o iubesti si ca vrei sa fiti impreuna.