| GYGYLATINO a întrebat:

Mie imi place de o fata din liceu seral e a zecea nu stiu daca are sau nu prieten tot ce stiu e ca nu prea are timp de o relatie dar vreau sa scriu un bilet si pe el o strofa de poezie de dragoste si cum sa i bag biletu in geanta sau ghiozdan fara ca ea sa stie sau sa ma vada aveti vreo idee eu sunt a 13. a va multumesc

Răspuns Câştigător
| dudy2204 a răspuns:

Mai bine ai incerca cutia postala, sau simplu ii scrii biletul si i-l dai chiar tu big grin

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Baga-i fara sa te vada e mai interesant asa.E posibil sa nu aiba timp dar oricine isi poate face timp pentru ceva ce te face fericit.