| Mhl22Enny a întrebat:

Vreau sa imi incep viata sexuala cu un baiat in care am incredere si stiu ca nu o sa isi bata joc...dar problema este ca nu suntem intr-o relatie si el simnte si vrea ca prima oara sa fie cu mine. Ce sa fac?! vreau un sfat :*

Răspuns Câştigător
| mayafashion29 a răspuns:

Daca esti sigura, nimic nu te opreste! Totul e sa simti cevapentru acea persoana, pentru ca, prima noapte de dragoste, nu o vei uita niciodata, te va marca! Sper sa faci ceea ce simti nu ceea ce trebuie happy Succes, si ai doar grija sa iasa totul bine!

6 răspunsuri:
| ZORRA a răspuns:

Nu face greseala asta ca vei regreta foarte mult

| neutrino a răspuns:

Nu conteaza daca sunteti sau nu intr-o relatie, conteaza sa vreti: intalniti-va la o cafea, faceti planul si...indepliniti-l. Mult succes!

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Ce te opreste sa faci o relatie, sau doar iti e un prieten un prieten apropiat si vrei sa scapi de virginitate, sau doar sa-l ajuti, atragandu-te un pic, sa numai fie el virgin happy Oricum daca ai sentimente pentru el fa o relatie, daca nu si doar ai tu nevoia asta sa scapi de o chestie ce te opreste sa nu o faci cu el, dar o sa se numeasca doar Sex asa ca nu stiu. Deci Bafta eu zic ca poti s-o faci daca ai incredere in el dar daca simti ceva pentru el fa o relatie si dupa relatiile sexuale happy

| AdiTorrent7 a răspuns:

Nu fa o astfel de greseala. In general o astfel de incepere a vietii sexuale inainte de casatorie constituie toata viata un motiv de gelozie. Cate din casatorii se termina prin casatorie? 2-3%...