| zattech a întrebat:

Vreau sa ma epilez pe fund dar nu știu pana unde sa ma epilez.
Trebuie sa epilez toată fesa?
Pot folosi bic-ul?

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi hai să ne gândim oare de se se practică depilarea...
Normal, pentru estetică, nu-i aşa?
Oare cum arată o fesă pe jumate depilată?
Ca metodă poți folosi benzi de ceară, cremă depilatoare, brichetă, butelie cu gaz, alegerea e a ta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu benzi de ceara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste masina de tuns iarba

| Sekim a răspuns:

Pai cum arata jumatate de fund fara par si jumatate cu rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor. Sa folosesti big poti, ideea e sa nu folosesti bic. Daca esti fata, ceara sau masina, nu cu bic, firul de par creste mai gros si mai inchis la culoare dupa ce folosesti bic, la masina sau ceara e total diferit, cel mai bine fiind cu ceara dar are si costurile ei si nu vorbim deloc de bani aici rolling on the floor.

| MPersephone a răspuns:

Voua va creste par pe fund?

| DeyCj a răspuns (pentru MPersephone):

Da,şi mă mândresc cu asta.Nu-s gay să mă depilez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MPersephone):

Si tu ai par pe fund, stiai? laughing

| MPersephone a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, ochii mei, oglinda mea, chiar si daca dau cu lama, raspunsul este complet negativ, cred ca in ai mei 20 de ani gaseam vreun fir daca erawinking