| greenmile00 a întrebat:

Vreau sa stiu pareri de la fete legate de sexul la prima intalnire, mai ales in baia unui club)... care a facut, si care ar fi deschisa la o idee de genu? si de ce?

Răspuns Câştigător
| Loredana_4793 a răspuns:

Fetele cu "picioarele pe pamant" nu fac astfel de lucruri.Noi ca fete ne gandim si daca sa ii acordam baiatului un sarut la prima intalnire.Multe fete din ziua de azi au luat-o pe o cale"gresita" si mai fac si lucruri, din astea de care spui tu.
Sa stii ca o fata matura stie cum sa atraga un barbat, prin felul sau de a gandi, naturaletea, nu prin a"ceda" acelui barbat din prima seara, acest tip de fete nu prea merita atentie.
O fata decenta are un orgoliu al ei, dar nu un orgoliu exagerat, unu care sa ii ofere acea stabilitate in viata, un echilibru.
Ai mare grija ce tip de fata iti vei alege sa nu fii dezamagit din dragoste pentru ca e "periculos"si doarehappy, chiar daca te va atrage una care cedeaza din prima seara, dar sa stii ca o fata care e mai "misterioasa"un pic, si care te lasa sa o descoperi in timp nu deodata e mult mai matura si vei putea lega o relatie cu ea pe termen lung.
Te pup.

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pe pariu ca esti virgin?

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Sex la prima intalnire? Asta e cel mai urat vis al majoritatii fetelor. Noi ne intrebam daca e prea devreme pentru un sarut la prima intalnire si tu vorbesti despre sex?! Nu te sfatuiesc sa faci asa ceva, sa faci sex cu iubita te poti astepta dupa vreo cateva luni de cand iesiti, daca insisti.

| Loredana_4793 a răspuns:

Stefan, am inteles dar am vrut sa vada mai mult avantajele unei relatii serioasewinking
Te pup!

| greenmile00 explică:

Acuma, nu stiu cum sta treaba de fapt si de drept, dar ma uit aici la raspunsuri... si chiar nu imi dau seama ce cauta raspunsul unor... baieti?
da' v-am intrebat eu ceva? laughing)

si legat de ce vroiam sa spun,..., chiar nu are importanta, imi place sa ma amuz laughing

| Denii_9937 a răspuns:

Sexul la prima intalnire...suna asa aiurealaughing
adica daca ma duc la o intalnire o fac in speranta unei relatii deci in nici un caz nu fac sex.
mai bine era sex la prima vedere iar apoi la nevederelaughinglaughing

| stefan_8760 a răspuns:

Loredana, nu ai inteles ce a vrut sa zica baiatul. El s-a referit la o aventura nu la o relatie serioasa. Cred eu...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măi tocilar mic, o carte n-ai de citit? Trezește-te din fanteziile tale sexuale că nu-ți aduc nimic bun.