| DaniGrasu a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva, fetelor: Dacă, într-un acces de furie partenerul vostru v-ar trage câteva palme peste față și peste cap, iar după aceea și-ar cere iertare plângând...L-ați ierta?

8 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici dacă ș-ar tăia penisul și l-ar pune pe o tavă drept ofranda, nu l-aș ierta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De iertat il ierti mai tirziu dar nu trebuie de continuat o asemenea relatie, o sa te umileasca si o sa isi bata joc de tine. Asta e abia inceputul pe urma ce va fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz. Violenta domestica nu este normala in niciun caz, fara exceptii.

| sweetangels a răspuns:

Trage-i si tu cateva cat poti de tare si apoi cere-ti scuze. vezi daca accepta, bafta!

| pixxie93 a răspuns:

Să învețe să își canalizeze furia in alte feluri. Să lovească un perete, de ce pe iubita lui?

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Nu. Am sa-i si zic la masa ca a facut asta si din cauza aia baiatu nu mai are putulica si nici iubita.

| cristinutza09864 a răspuns:

Daca te vei marita cu el toata viata o sa-si bata joc de tine.