| anonimouse231532 a întrebat:

Vreau si eu o parere ))
Toata clasa a 10a am fost impreuna cu o colega, nu am avut contact sexual in sine, dar atingeri chestii, ca orice cuplu. Am tinut la ea foarte mult si chiar am suferit dupa ea. La inceputul clasei a 11a ea deja isi facuse relatie, la mai putin de 3 luni de cand ne-am despartit, la scoala ne igonram complet pentru ca am salutat-o de cateva ori si nici un raspuns, iar astazi s-a mutat cu o colega in spatele meu si a inceput sa ii povesteasca colegei cum a facut-o cu actualul, iar eu am ramas cu un gust foarte amar pentru ca fix in spatele fostului tau ti-ai gasit sa vorbesti chestiile astea si chiar daca au trecut cam 8-9 luni de la despartire tot s-a simtit un pic naspa. O parere despre situatie))

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i sa-si puna povestea pe Instagram, ca sa o auda toata lumea, odata ce nu-i pasa cui o spune prin clasa.

| Emilian65 a răspuns:

S-a despartit de tine pentru ca tu nu ai bagat-o in seama din punct de vedere sexual. A gasit un alt baiat care a bagat-o in seama si a initiat-o sexual. I-a spus colegei ce a facut cu noul iubit pentru a te face gelos si ca nu ai actionat cu ea cand avea nevoie mare de sex.

| Wr3nch a răspuns:

Well e clar ca are pica pe tine.

| Goete a răspuns:

Doar de asa i-a povestit colegei in spatele tau, sa auzi ca a facut sex presupun si nu nu ai fscut cu ea, de asta s-a despartit

| anonimouse231532 explică (pentru Goete):

Chestia e ca mie imi spunea sa o astept pana e pregatita si asta am si facut, n-am insistat prea mult )

| Goete a răspuns (pentru anonimouse231532):

... acum s-a simtit pregatita. Si eu am patit asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, a facut-o intentionat cred, ca sa auzi tu cat este el de potent, ca se simte bine cu el. A vrut sa te necajeasca. A vrut sa stii ca ea cu el a facut-o iar cu tine nu.

V-ati despartit in termeni amiabili sau nu?
Din cauza caruia dintre voi s-a ajuns la despartire, din cauza ta sau a ei?
Intreb asta deoarece poate ai facut-o sa se simta prost si de aceea inca iti poarta pica sau poate ca asa e ea, mai ciudoasa.

| anonimouse231532 explică (pentru anonim_4396):

Despartirea a fost ceva la modul de vreo luna existau certuri, nu voia sa comunicam pana intr-o zi in care mi se luase si am zis sa ne desprtim la nervi, mi-a dat block peste tot si aia a fost, eu dupa am cautat o in continuu si incercam sa dau de ea pentru ca o zisesem la nervi, deci se poate spune ca nu ne a-m despartit in relatii foarte bune