| lykkeli a întrebat:

Vreau un motiv pentru despartire, sincera in situatia in care sunt nu pot fi. el vrea o relatie seroiasa eu nu. nu mi spuneti sa fiu sincera. vreau motive.happy

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Adevarul,adica il iei frumos si ii explici ca tu nu esti pregatita pentru o relatie serioasa inca si ca nu ar fi corect fata de el sa il faci sa sufere. funda?

| Any a răspuns:

Nepotrivire de caracter sau nu aveti lucruri in comun.

| Fashion_2205 a răspuns:

De ce sa il minti? Spune-i sincer ca nu vi se potrivesc cracterele si ca tu nu esti pregatita pentru o relatie serioasa si de durata, nu vrei sa-l dezamagesti, nu? Daca nu esti sincera, adica minti, stii si tu ca miniuna are picioare scurte, nu?

O zi buna si bafta!

| adrian062 a răspuns:

Aici merge o minciuna, si eu am o memorie foarte bogata.Ai pute sa ii spui canu mai poti fi impreuna cu el pentru ca tu esti cu alt tip si ca nu vrei sa il faci sa sufere pentru ca ai tinut la el si ca cel mai bine ar fi sa va despartiti. daca nu iti place iti mai zic. Funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar! Spune-i ca-ti place viata de curva. Va intelege si isi va cauta una serioasa, te asigur!