| Kavinx a întrebat:

Vreau un prieten cand vad toate pozele ala cu fete care au prieteni ma simt oribilsad Cine se ofera?laughing

Răspuns Câştigător
| GANGSTA_6132 a răspuns:

Pai asa cred eu,, aparentele nu ma inseala deseori,, tu ce zici?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce iubita, ai 35 de ani si-ti bate ceasul biologic,gata,au trecut anii si te grabesti,au intrat zilele in sac?
Fiecare lucru la timpul potrivit,pentru ca graba strica treaba.
Posibil nevoia de afectiune a ta sa fie mai mare decat trebuie,dar va veni si ziua cand te vei plimba mana in mana cu un baiat,va veni si ziua cand il vei uri pe acelasi baiat pentru o vorba spusa sau nespusa,of,va veni vremea cand vei iubi si vei fi iubita,vei rade si vei plange,ai o viata inainte!
Nu te grabi sa cresti, iti va fi dor toata viata de anii astia, nu-i arunca!

| MaTrIx8378 a răspuns:

De unde esti ? laughing

| Groparu a răspuns:

Ciudaaaaat! Un singur cuvant : disperarewinking

| Kavinx explică (pentru Groparu):

Am vrut sa vad ce zice lumea si nu nu sunt disperatalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kavinx explică:

Alea*laughing

| GANGSTA_6132 a răspuns (pentru Kavinx):

Arati bine_ De ce nu ai prieten

| Kavinx explică (pentru GANGSTA_6132):

De unde sti cum arat?happy

| GANGSTA_6132 a răspuns (pentru Kavinx):

Pai asa cred eu,, aparentele nu ma inseala deseori,, tu ce zici?

| RazZor_9900 a răspuns:

Ce ai ziss?