| EcLipSa234232 a întrebat:

TPU
repede am nevoie de ajutor
plac o fata dar nu prea vorbim, suntem amandoi rusinosi insta astazi este ziua ei si i-am cumparat un cadou si un buchet de flori dati-mi idei ce sa scriu pe felicitarea pe care i-o las in buchet.
Nu vreau lucruri exagerate, noi nu prea vorbim, ceva potrivit
funda :X

Răspuns Câştigător
| muxuletz a răspuns:

Parerea mea e ca sa iti faci curaj, si sa ii zici in fata ce ai de spus, sa nu abordezi subiecte gen, alte fete sa fii totdeauna cu ochii pe ea si nu prin alta parte sa o privesti frumos si dulce, si pe felicitare scrii ceea ce simti nu ceea ce iti spune altu, si fa-ti curaj asta conteaza ffff mult sa ii spui ceea ce simti cu adevarat nu sa te prefaci, si nu te lua dupa lume sau dupa sfaturile altora, sfatul meu e doar atat, sa fii curajos, si spune-i ceea ce simti, succes

| catafan a răspuns (pentru muxuletz):

Cum ei nu sunt prea apropiati cum ar putea sa-i spuna de ziua ei ce simte el, isi va da seama ca profită de acest prilej sa se combine cu ea si nu e frumos delocwinking

4 răspunsuri:
| catafan a răspuns:

„Fie ca in această zi minunată să fii inconjurată de prieteni, familie si de toate lucrurile bune! La multi ani„ Scrie asa, nu scrie neaparat de relatia pe care o vrei tu, deoarece vei parea egoist si isi va da seama ca tot ce vrei tu nu e sa-i urezi la multi ani, ci pur si simplu profiti de acest prilej pentru a te combina sau a deveni iubiti succes :X

| muxuletz a răspuns:

Pe felicitare poti sa scrii asa, chiar daca e copilaresc dar e frumos

" vrei sa fii prietena mea? "

| EcLipSa234232 explică (pentru muxuletz):

Nu vreau sa profit de prilejul asta, ii voi spune ce simt in alta zi, acum vroiam doar s-o fac fericita. Peste o saptamana ma voi intalnii "din greseala" cu ea si ii voi spune tot, si o sa-i fac cea mai frumoasa zi, iar cand ajunge acasa o va astepta o surpriza, mersi de sfat.