| anyhylator a întrebat:

1-- Ce inseamna facultate,, la fara frecventa si la zi".
2.--Eu as vrea sa urmez (daca am sansa) facultatea de drept la zi si cea de filosofie la fara frecventa ( prima la buget cea de-a 2-a la taxa), cred ca in acest fel nu se suprapun cursurile asa-i?
3.--Ce probleme as putea sa intampin?

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Zi- Cursuri de luni-vineri
Fr- Cursuri doar sâmbăta și duminica

| Azµre a răspuns:

Era să uit depinde unde te duci și ce vrei să faci dacă vrei buget clar te duci la o facultate de stat pentru fr poți merge și la stat doar că acolo te obligă să te duci la cursuri sau la privat unde dacă vrei bine dacă nu iar bine laughing