| demonel a întrebat:

A dat careva dintre voi la Cambridge? spuneti-mi si mie cum se procedeaza cu inscrierile, cum sunt examenele ca am inteles ca se dau la mai mult si ce standarde trebuie sa indeplinesc pentru a putea lua acel atestatbig grin...mentionez ca cel mai bun rezultat primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Darkrosse a răspuns:

Nu am dat la Cambrige insa m-am informat pentru ca vreau si eu sa dau standarde nu prea sunt, in sensul ca poate da oricine. Examenele sunt grupate pe mai multe trepte in functie de dificultatea lor.(Eu planuiesc sa dau din start advanced-ul)trebuie sa platesti in jur de vreo 6 milione din cate am inteles la inscrieri, iar daca il pici banii nu iti mai sunt restituiti.La examen va fi o bucata buna de writing(fie un report,fie o scrisoare, text argumentativ.), gramatica si am inteles ca se vor da si cateva intrebari despre marea britanie...succes happy

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Cocalari la cambridge big grin.