| ion2015 a întrebat:

Ajutati-ma plz, am nevoie de mai multe pareri. vreau sa ma transfer la un liceu in bucuresti dar problema este ca am ramas corijent si nu ma pot transfera decat dupa 27 august. mai am timp dupa 27 august sa ma transfer? e timpu scurt? trebuie sa dau si diferente ca schimb profilul. ce sa fac? mie teama ca numai sunt locuri.

Răspuns Câştigător
| Iva a răspuns:

Intreaba la liceu, numai ei iti pot da aceste informatii. Date de contact ale liceelor gasesti pe www.admitereliceu.ro. Ar fi bine sa vezi si la inspectoratul scolar (www.ismb.ro), pentru orice eventualitate.