| boltik a întrebat:

Ajutati-ma va rog si pe mine. Trebuie sa scriu o lucrare de licenta la chimie, si nu am idee ce tema as poate lua, deci tema cea mai buna va primi funda, mersi mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica cum sa-ti propunem noi o tematica pentru lucrarea de licenta? Nu ai un prof. indrumator care sa-ti prezinte o lista cu tematici din care poti sa alegi?

| boltik explică:

Pai sa fi fost asa cum zici tu nu mai ceream ajutor. da asa profu ni-a spus sa alegem noi o tema si sa facem. asaca sint in cautare de tema. si vam rugat pe voi sa ma ajutati. straight face