| dragos51 a întrebat:

Am înțeles că mi se va scădea nota la purtare, vreau să știu cum se poate remedia nota la purtare.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu conteaza ce ai facut, important e ca o nota la purtare scazuta e ca o infratiune la cazier - o sa ramina acolo mereu.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La Anu' iei o medie mai mare (ca asta de anul in curs)

Răspuns utilizator avertizat
| BobTheCat a răspuns:

Depinde de ce ai facut.

| dragos51 explică (pentru BobTheCat):

Sincer nu vreau sa spun aici ce am făcut, dar ultima data am sunat un coleg in ora de română,

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru dragos51):

Nu conteaza ce ai facut, important e ca o nota la purtare scazuta e ca o infratiune la cazier - o sa ramina acolo mereu.