| Xaya a întrebat:

Am intrat la liceu pe profilul mate-info intensiv engleza si nu inteleg cum se face repartizarea la clase... Ieri am dat testul si am fost printre singurii 6 admisi din vreo 30 de copii. O sa fie o clasa cu 24 de copii si una cu 6 ca doar aia 6 au fost admisi? Cum vine asta? Sa imi explice cinevalaughing

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Nu poate funcționa o clasă cu doar 6 copii, trebuie sa fie minim 15 cred,deci, probabil vor intra și din cei care nu au fost admiși. Oricum, tu daca ai luat, nu îți fa griji, vei intra in clasa buna.Succes!