| Junko129 a întrebat:

Dau funda! Deci, la liceul la care am fost admisa exista 4 clase de mate-info (mate-info; mate-info web design; mate-info intensiv info si mate-info intensiv engleza). La depunerea dosarului la liceul respectiv am bifat ordinea preferintelor cu privire la clasa in care vreau sa intru, intrebarea este: E afisata undeva repartizarea pe clase sau voi afla clasa in care am intrat abia la inceputul anului scolar?

Răspuns Câştigător
| Lalaland5818 a răspuns:

Nu, listele se afla inainte de inceperea anului pe o data stabilita de liceu.