| mihaitorres a întrebat:

Am mai pus intrebare asta insa nu am primit un raspuns concret. Daca o sa-mi pice la evaluare nationala de maine sa scriu o compunere despre semnificatia titlului textului -pe care o sa ni-l dea ei. ce trebuie sa scriu.thinking De ex semnificatia titlului Izvorul noptii...sau o alta poezie cu semnificatie. Dau funda...straight face PS:Compunere o sa fiu intre 10-12 randuri thinking

1 răspuns:
| Crystal112 a răspuns:

Da-mi id pe privat sa iti trimit niste documente folositoare, Sunt exemple concrete, am si eu evaluare deci suntem frati de suferinta...