| Mihai_Barbu_1996_2KSX a întrebat:

Am media 5.96 la bac.
5.80 romana, 6.20 geografie si 5.90 istorie.
Am facut contestatie, eu ma asteptam putin mai mult la romana, sunt sanse mari sau mici sa imi acorde 0.04 la una din ele?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sansele sunt de cca 50% sa-ti mareasca nota la una dintre ele.

| Yurisa a răspuns:

Tu stii ce ai gresit. La bac am facut contestatie stiind ca facusem bine si nu a avut de ce sa imi scada

| Mihai_Barbu_1996_2KSX explică (pentru Yurisa):

Cat ai primit dupa contestatie?

| Yurisa a răspuns (pentru Mihai_Barbu_1996_2KSX):

0,50

| FargK a răspuns:

Numai tu stii ce ai facut si ce meriti sa primesti. Vreau sa mentionez ca pentru a avea media 6 trebuie sa primesti 0.10, nu 0.04

| Yurisa a răspuns (pentru FargK):

De aia nu l-a luat

| Bizon95 a răspuns (pentru FargK):

Da, TARE, sper pentru el ca nu o sa ii scada media big grin