| costel933 a întrebat:

AM si eu o intrebare am luat 4.45 la romana si doresc sa fac contestatie si sper sa imi dea de un 5.50 ca sa imi iasa media se poate? la part 3 am scris numa 1pagina jumate iar part 1 2puncte si 2puncte am facut la part 2 puncte din fiecare. faza e ca m-a ars la sange rece si faza e ca trebuie sa imi iasa 6 ca am luat la celelalte 2 6.30 si 6.20 si nu stiu daca sa depun si la celelate 2 poate mi se ridica astea find geografie si istorie

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Incearca si vei vedea, dar cred ca tot atat vei avea. Trebuia sa inveti daca voiai note mari. Eu am invatat si am luat. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce ai scris la romana, au fost usoare subiectele la romana...
daca crezi ca meriti mai mult la oricare din cele 3 dupa barem depune contestatii...

| AdamLevine a răspuns:

Parerea mea e sa sta linistit in banca ta, pentru ca daca faci contestatie nu ai aproape nici o sansa sa it se ridice nota..mai ales cu 10 puncte si cand va vedea profesorul ca ai facut contestatie o sa zica:ce tupeu pe asta.
O sa ti-o scada si mai mult.