| Madsss a întrebat:

Am media de admitere 9, 79 si sunt din Bucuresti. Dupa calculele mele, mediile vor creste cu 12-20 de sutimi... Si lista mea este urmatoarea;
Sava m-i; Viteazul m-i; Sincai m-i. Ceva pareri despre aceste licee? In special de Sava si de Sincai...

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Eu cred ca te-ai orientat bine.Bafta!

| devilmilan a răspuns:

Sunt ok, incearca sa prinzi un liceu cat mai aproape de tine si foarte bun.

| Madsss explică (pentru devilmilan):

Am ales Sava m-i primul, dupa am pus Sincai m-i si filo ( este cel mai aproape de mine ). Daca nu intru la Sava, intru oricum la Sincai